28
29
30

Nincs esemény!

VP6-7.2.1-4.1.2-16 azonosító számú "Külterületi helyi közutak fejlesztése,önkormányzati utak kezeléséhez, állapotjavitásához, karbantartásához szükséges erő -és munkagépek beszerzése

Külterületi helyi közutak fejlesztése VP6-7.2.1.1-21

Szociális alapszolgáltatások infrastruktúrájának bővítése, fejlesztése

Az egészségügyi alapellátás infrastrukturális fejlesztése

A Sió vízi turisztikai fejlesztés I. üteme

Sió-mente kerékpár turisztikai fejlesztés I. ütem

Közösségi internet hozzáférési pontok fejlesztése, szolgáltatási portfóliójuk bővítése

KÖFPO-1.2.1-VEKOP-16-2016-00031 Simontornya Város Önkormányzat ASP központhoz való csatlakozása

EFOP-1.1.3-17 Nő az esély – foglalkoztatás a Simontornyai Idősek Otthonában

Sporthírek - Fejérbe került az Újévi kupa

2011.01.04. 13:51
 Első alkalommal rendezték meg a korábbi szilveszteri kupa örökébe lépő Újévi kispályás focitornát. Andráskó Péter magánszemélynek köszönhetően egy év szünet után újra kiírták a kupát, s találkozhattak a csapatok.

A sportcsarnokban reggel 8 órától este 9-ig pattogott a labda, potyogtak a gólok. A hazaiakat az Oroszlán néven induló gárda képviselte, mellette zömében a környék csapatai alkották a 10 csapatos mezőnyt, Ozora, Tolnanémedi, Gyönk és a legtávolabbról érkező Fadd, valamint a Fejér megyei Sárbogárd, Sárszentmiklós, Cece. A két ötcsapatos csoportmérkőzésekből az első kettő jutott az esti négyes döntőbe. A döntő mindjárt egy meglepetéssel kezdődött a csoportmérkőzésen 4-0 ra diadalmaskodó Simontornyai Oroszlánok kétgólos vereséget szenvedtek a Sárszentmiklóstól. A további mérkőzéseken már nem hibázott egyik csapat sem, így a Sárszentmiklós nyerte a kupát, második lett a Simontornya, harmadik az Ozora-Tolnanémedi Red Bull , míg negyedik a Cece Old Star csapata.
A döntő eredményei: Cece-Red Bull 3:4  gólok.: Fülöp T, K.Balázs, NémethZs. Ill.Nádasdi 2,Szabó I. Pfeifer K.  Sárszentmiklós –Oroszlánok 2:0 g: Tóth Zs, Szalai N , Sárszentmiklós-Red Bull 1:1 g: Szalai N.ill.Ferencz J. , Oroszlánok- Cece 2:0. g:Ambrus S. Papp T. Red Bull-Oroszlánok1:4 g:Ferencz J. ill.Bodó J. 2 Szőke Sz. 2. Cece- Sárszentmiklós 3:7 g:  Pintér Z. ,Fülöp T., Németh Zs Ill. Szalai N. Huszár D. és Berényi B. 2-2. Arany T.
A gólkirályi címet Bodó József( Oroszlánok) 7 góllal érdemelte ki, a legjobb mezőnyjátékosnak Král Lászlót(Sárszentmiklós) ,a legjobb kapusnak Tóth Attilát(Oroszlánok) választották. Különdíjat kapott a legsportszerűbb csapat a Cecei Old Star , aki a Tamási Kónya kulcsmásoló különdíját vehette át. Minden csapat dicséretet érdemel sportszerű játékáért és viselkedéséért, melyhez a két játékvezető ( Szabó Attila, Farkas István) korrekt bíráskodása is hozzájárult . A főszervező Andráskó Péter és a két jegyzőkönyvvezető( Kovács Aliz, Fülöp Anita) precíz, pontos munkája  is igen fontos volt, akárcsak a  hangosítási feladatokat ellátó Herczeg Szilárdé, aki kitűnő hangulatot varázsolt a sportcsarnokba. Va Lá